TCL Washing machine | FF1024WA2 | Energy efficiency class A-10% | Front loading | Washing capacity 10 kg | 1400 RPM | Depth 61 c
- TootjadTCL
- Mudel: FF1024WA2
- Saadavus: 5
-
339€
TCL Washing machine | FF1024WA2 | Energy efficiency class A-10% | Front loading | Washing capacity 10 kg | 1400 RPM | Depth 61 cm | Width 59.5 cm | Display | LED | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A-10% |
| Gross depth (mm) | 663 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 71.00 kg |
| Gross width (mm) | 683 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 76 dB |
| Net weight | 68.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Pesumaht | 10 kg |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | FF1024WA2 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 61 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 64 L |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.40301781 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





